• Wszystko o akordeonie

  • Wywiady

  • Relacje z koncertów

  • Recenzje płyt

  • Sprzęt

Polski Portal Akordeonowy

akordeon.pl

ZARZĄD

POLSKIEGO PORTALU AKORDEONOWEGO

 

REDAKTOR NACZELNY

MATEUSZ DONIEC

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 570-658-362

ul. Kościuszki 24, 62-290 Mieścisko

 

Z muzyką związany od zawsze. Absolwent Szkół Muzycznych I i II st., zawodowy muzyk. Gra na akordeonie, pianinie i tubie. Obecnie jest nauczycielem gry na pianinie i akordeonie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Skoki oraz instruktorem, aranżerem i akompaniatorem Grupy "Side Effect".

Założyciel zespołu "The Zebras", z którym eksploruje muzykę reggae grając na akordeonie elektronicznym. Udziela się też w wielu innych projektach muzycznych. Koncertował w wielu krajach świata: Indonezji i Singapurze (zaproszenie Ambasady RP), Niemczech, Holandii, Węgrzech i Francji. 

Jego pasją obok muzyki jest tworzenie stron internetowych. 

 

WYDAWCA

 

ŁUKASZ MIREK

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 726-753-371

ul. Reja 79b/10, 62-100 Wągrowiec

 

Jest absolwentem  ZPSM I i II st. W Gnieźnie oraz  Akademi Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

Edukacje muzyczną rozpoczął w wieku 13 lat w PSM I st. w Wągrowcu. Jego przygoda z akordeonem zaczęła się zupełnie przypadkowo, kiedy to na wakacjach u rodziny wziął do ręki mały akordeon i zaczął wygrywać proste melodie.

Pasja do muzyki elektronicznej spowodowala, że połączył muzykę akordeonową z klubowym beatem. Razem z  Mateuszem Dońcem stworzył duo Bayan Brothers